Новини

Работим по програмите под редакциите на Е. Русинова и колектив, Н. Витанова и колектив и Програмата за подготвителна група. В детското заведение често се организират външни и вътрешни квалификационни курсове за общината и региона.

В своята почти 60 годишна история заведението е получавало доста награди във връзка с добрата възпитателна дейност. ДЗ има изградени традиции по отношение на взаимодействието между ДЗ, семейството и училището.

Перспективите на нашата работа са насочени преди всичко към усъвършенстване на педагогическата дейност, активиране и актуализиране на педагогическото взаимодействие между образователните структури, осъвременяване на материално-техническата база.

Кулинарно шоу

Среща с Колектива

Здравейте и добре дошли сред колектива на ДЗ-Изгрев гр. Пещера. По-долу в резюме имаме удоволствието да Ви запознаем с нашия тийм от професионалисти, всички от които допринасят с педагогическия си опит и имат незаменима роля в развитието на нашето заведение.

Ренета Русинова, директор

Анета Ватева, старши учител